Belka
Poniedziałek, 18 Lutego 2019   imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KAPSELO - GIEŁDA TERRARYSTYCZNA ANIMALS LIVE ŚWIĘTOCHŁOWICE!

 
► ZOSTAW SUBA!!! Dzisiaj film z giełdy terrarystycznej od "Animals Live" w Świętochłowicach BYŁO NA PRAWDE MEGA!!! Zapraszam na natępną giełdę która odbędzie się 03.12.2017, będzie możliwość spotkania się ze: Mną, Panem Witkiem, WU i wieloma innymi ciekawymi ludźmi :) GOŚCINNIE: ♥ PAN WITEK: YT- youtube.com/user/PlucikBoas FB- facebook.com/hurtowniaanimalslive/ ♥ KOKO: youtube.com/channel/UCc6YK0apmnVtIqN-SwFXs3A?view_as=subscriber ♥ SIWY: youtube.com/channel/UCFQMD4lvLY4n_aaaflFS80g █▒░░░░░░░░░░░░░ sᴘʀᴀɢɴɪᴏɴʏ? ░░░░░░░░░░░░░▒█ ♥ DAJ SUBA ♥ FACEBOOK: facebook.com/profile.php?id=100015368389294 ♥ SNAPCHAT: Kapselowy07 ♥ INSTAGRAM: instagram.com/Kapselo16cm ♥ LIVE: NA YT SĄ ♥ KOSZULKI: NI MA █▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒█

 


KAPSELO
 
Data pliku video: 2017-09-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Świętochłowice - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Do świętochłowickich zabytków należą: zespół zabudowań walcowni na terenie dawnych Zakładów Cynkowych "Silesia" w Lipinach, kamienice zwane familokami z 2. połowy XIX wieku i początku XX wieku, Urząd Miasta z 1926 r. i były ratusz z 1908 roku, wieże wyciągowe szybów I i II kopalni "Polska", kościoły (pw. Matki Boskiej Różańcowej, św. Jana Chrzciciela z 1901 roku, św. Augustyna z 1872 r. z zespołem trzynastu witraży, Kościół św.Piotra i św.Pawła z 1891 r.), Krzyż Męki Pańskiej w Chropaczowie, Zameczek z 1859 roku, schron bojowy z 1937 roku oraz wieża ciśnień z 1909 r.

Na terenie Świętochłowic działają: Huty Florian i Zgoda, "Pollena-Malwa", fabryka opon Michelin, fabryka silników Volvo oraz firma spedycyjna – "Delta Trans"; funkcjonuje tu także Śląski Park Przemysłowy.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola