Belka
Piątek, 27 Stycznia 2023   imieniny: Angela, Jan, Przybysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polecony pierwszy milion

Data publikacji: 2017-11-03, Data modyfikacji: 2017-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Polecony pierwszy milion

Liczba przedmiotów wystawionych na platformie shumee rośnie bardzo dynamicznie i zbliża się do pierwszego tysiąca. Sprzedawcy, poprzez aktywne polecanie i udostępnianie kontentu na swoich kanałach społecznościowych dotarli w ciągu tygodnia do blisko miliona osób.

Shumee to nowy marketplace bazujący na idei rekomendacji, bez obecności tradycyjnej reklamy. Shumee to unikalny ekosystem pozwalający na wymianę i sondowanie opinii innych użytkowników, przez co ułatwia podejmowanie bardziej przemyślanych decyzji życiowych oraz zakupowych.

Platforma shumee udostępniła tydzień temu funkcje związane ze sprzedażą nowych i używanych rzeczy pomiędzy osobami prywatnymi i mikrofirmami. shumee daje użytkownikom indywidualnym te same opcje wygodnych szybkich płatności, co firmom, pełną mobilność oraz prosty i tani model rozliczeń (tylko 3% prowizji za sprzedaż).
Z shumee korzystać można za pośrednictwem serwisu www.shumee PL lub aplikacji mobilnej (dostępnej w Google Play i AppStore).

Pierwszymi aktywnymi sprzedawcami shumee stała się grupa ponad 70 osób interesujących się przede wszystkim tematem mody, prowadzących profile w mediach społecznościowych cieszące się dużą popularnością. shumee jest dla nich idealnym miejscem do wystawienia przedmiotów, z których nie korzystają i zrobienia porządku w swojej szafie.

Tylko dzięki tej grupie użytkowników, na shumee przybyło już blisko 1000 produktów. W efekcie z informacją o tym, że na shumee można kupić wystawiane przez nich rzeczy w ciągu tygodnia zetkneło się blisko milion osób.

- Widzimy rosnące zainteresowanie naszą platformą. Dziennie rejetruje się w naszych aplikacjach po kilkuset nowych użytkowników. To wyłącznie efekt komunikacji w mediach społecznościowych prowadzonej przez osoby sprzedające na shumee - mówi Szymon Midera, szef shumee. - Do użytkowników indywidualnych powoli dołączają także przedsiębiorcy. A przed nami kolejne zmiany i dalsza rozbudowa shumee umożliwiająca jeszcze sprawniejsze zarządzanie sprzedażą i kontentem - dodaje Midera.

Z shumee:

Polecaj ulubione produkty, usługi, wydarzenia i miejsca. Głosuj i wyrażaj swoje zdanie - społeczność shumee zyska na Twoich rekomendacjach.

Kupuj nowe i używane rzeczy, korzystaj przy wyborze z opinii innych użytkowników - to wiarygodne źródło informacji. shumee umożliwia Ci skorzystanie z wszystkich wygodnych metod płatności, a także zapewnia program ochrony kupujących.

Korzystaj z rabatów u partnerów shumee. Chętnie, z czystym sumieniem polecasz produkty lub usługi partnerów shumee? Udostępniaj swoje polecenia z odpowiednim # z shumee w innych mediach społecznościowych - odbieraj w aplikacji kody rabatowe na kolejne zakupy!

Sprzedawaj rzeczy ze swojej szafy i domu! Tu prosto wystawisz przedmiot i zdecydujesz o preferowanej formie płatności i dostawy. Prowadzisz butik, sprzedajesz rękodzieło? shumee jest także dla Ciebie - brak opłat za wystawienie produktu, jedynie 3% prowizji od sprzedaży, pozycjonowanie Twoich produktów zależne wyłącznie od opinii użytkowników, a nie opłat i skomplikowanych algorytmów, zarządzanie sprzedażą z poziomu platformy www i wygodnej aplikacji. Możesz też nagradzać klientów za polecanie Twojej oferty.

Shumee, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Shumee
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Świętochłowice - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Do świętochłowickich zabytków należą: zespół zabudowań walcowni na terenie dawnych Zakładów Cynkowych "Silesia" w Lipinach, kamienice zwane familokami z 2. połowy XIX wieku i początku XX wieku, Urząd Miasta z 1926 r. i były ratusz z 1908 roku, wieże wyciągowe szybów I i II kopalni "Polska", kościoły (pw. Matki Boskiej Różańcowej, św. Jana Chrzciciela z 1901 roku, św. Augustyna z 1872 r. z zespołem trzynastu witraży, Kościół św.Piotra i św.Pawła z 1891 r.), Krzyż Męki Pańskiej w Chropaczowie, Zameczek z 1859 roku, schron bojowy z 1937 roku oraz wieża ciśnień z 1909 r.

Na terenie Świętochłowic działają: Huty Florian i Zgoda, "Pollena-Malwa", fabryka opon Michelin, fabryka silników Volvo oraz firma spedycyjna – "Delta Trans"; funkcjonuje tu także Śląski Park Przemysłowy.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola