Belka
Piątek, 27 Stycznia 2023   imieniny: Angela, Jan, Przybysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Do grona Bohaterów dołącza Świętochłowiczanka

Data publikacji: 2018-06-21, Data modyfikacji: 2018-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Do grona Bohaterów dołącza Świętochłowiczanka

Grono dzielnych osób, które chcą się włączyć w zbiórkę środków na rzecz zakupu wyposażenia medycznego Poradni Leczenia Bólu w Fundacji Hospicjum Onkologiczne, powiększa się. Dziś do trzech Bohaterów dołącza Bohaterka.

Marta Różacka, pochodząca z Świętochłowic, współwłaścicielka Puma Sport Center, trenerka personalna, instruktorka fitness. 
Z wykształcenia jest inżynierem biotechnologii i fizjoterapeutką, z pasji sędzią siatkarskim i sportowcem. 

Zawodowo wspiera sportowców i pomaga im w walce z bólem. Teraz chce walczyć z bólem pacjentów Hospicjum i temu celowi dedykuje swoje prywatne wyzwania sportowe. By zebrać środki na rzecz zakupu wyposażenia medycznego Poradni Leczenia Bólu w Fundacji Warszawskie Hospicjum Onkologiczne ukończy Castle Triathlon na trasie 1/2 ironmana: 1,9 km pływania w rzece Nogat, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu oraz przebiegnie 42,2 km Silesia Maratonu.

, Źródło artykułu: Fundusz Podwójne Wyzwanie, Autor zdjęć: Fundusz Podwójne Wyzwanie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Świętochłowice - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Do świętochłowickich zabytków należą: zespół zabudowań walcowni na terenie dawnych Zakładów Cynkowych "Silesia" w Lipinach, kamienice zwane familokami z 2. połowy XIX wieku i początku XX wieku, Urząd Miasta z 1926 r. i były ratusz z 1908 roku, wieże wyciągowe szybów I i II kopalni "Polska", kościoły (pw. Matki Boskiej Różańcowej, św. Jana Chrzciciela z 1901 roku, św. Augustyna z 1872 r. z zespołem trzynastu witraży, Kościół św.Piotra i św.Pawła z 1891 r.), Krzyż Męki Pańskiej w Chropaczowie, Zameczek z 1859 roku, schron bojowy z 1937 roku oraz wieża ciśnień z 1909 r.

Na terenie Świętochłowic działają: Huty Florian i Zgoda, "Pollena-Malwa", fabryka opon Michelin, fabryka silników Volvo oraz firma spedycyjna – "Delta Trans"; funkcjonuje tu także Śląski Park Przemysłowy.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola