Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpiecznie w mojej okolicy, czyli Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń oraz czym jest aplikacja Moja Komenda? Na te i inne pytania odpowiadali świętochłowiccy policjanci przy specjalnie przygotowanym stoisku profilaktycznym. Na terenie jednego z centrów handlowych mieszkańcy Świętochłowic mieli możliwość poznać nowoczesne sposoby powiadamiania służb o naruszeniach porządku. Dla wszystkich dzieci przygotowano balony oraz odblaski.

Pełna treść wiadomości na: swietochlowice.slaska.policja.gov.pl/k25/informacje/aktualnosci/238889,Bezpiecznie-w-mojej-okolicy-czyli-Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa.html
swietochlowice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: swietochlowice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Świętochłowice - miasto na prawach powiatu w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Do świętochłowickich zabytków należą: zespół zabudowań walcowni na terenie dawnych Zakładów Cynkowych "Silesia" w Lipinach, kamienice zwane familokami z 2. połowy XIX wieku i początku XX wieku, Urząd Miasta z 1926 r. i były ratusz z 1908 roku, wieże wyciągowe szybów I i II kopalni "Polska", kościoły (pw. Matki Boskiej Różańcowej, św. Jana Chrzciciela z 1901 roku, św. Augustyna z 1872 r. z zespołem trzynastu witraży, Kościół św.Piotra i św.Pawła z 1891 r.), Krzyż Męki Pańskiej w Chropaczowie, Zameczek z 1859 roku, schron bojowy z 1937 roku oraz wieża ciśnień z 1909 r.

Na terenie Świętochłowic działają: Huty Florian i Zgoda, "Pollena-Malwa", fabryka opon Michelin, fabryka silników Volvo oraz firma spedycyjna – "Delta Trans"; funkcjonuje tu także Śląski Park Przemysłowy.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola